VERKOCHT!
Het ontwerp van de Pilot 44 is gebaseerd op de Engelse Loodsboten. Het heeft geresulteerd in een stoer en zeewaardig motorjacht geschikt voor zeereizen. De doorvaarthoogte van 3,25 m. maakt ook tochten door Europa mogelijk. Kortom de Pilot 44 bestrijkt een enorm vaargebied. Slogan van de werf was toendertijd: 'We bouwen een motorjacht dat binnendoor naar Zuid-Frankrijk kan en buitenom weer terug'.
De zeer uitgekiende (lees optimale) indeling gecombineerd met de dubbele beglazing en de centrale verwarming maakt deze Pilot 44 uitermate geschikt voor een lang verblijf aan boord.
Deze Pilot 44 is een van de weinige waarbij het interieur in teak uitgevoerd is. De teak betimmering maakt het een zeer sfeervol motorjacht.